استخر آفتاب اصفهان

درباره استخر

یک استخر لوکس و بی نظیر در یکی از شیک ترین محله های اصفهان بنام استخر آفتاب یک علاقمندان بسیاری را برای خودش داره که یک روز بی نظیر و رویایی را در این استخر سپری می کنند و هیاهو و استرس یک روز کاری را به دست فراموشی می سپارند.

استخر آفتاب یک جابربن انصاری مخاطب بانوان و آقایان است. برای اطلاع از سانس استخر به سایت پول تیکت مراجعه نمایید و البته خوشبختانه در پول تیکت قابلیت رزرو استخرها و پارک آبی اصفهان نیز فراهم است و با وجود سیستم رزرواسیون بلیط پول تیکت، شما می توانید بلیط تخفیف دار اصفهان را برای هر تاریخ و سانسی که می خواهید تهیه کرده و پس از مراجعه به آن استخر یا پارک آبی، تنها با نشان دادن کدی که پس از خرید از پول تیکت برای شما پیامک می شود به مسئولین استخر، به راحتی و بدون ایستادن در صف و هرگونه معطلی پذیریش شوید.

استخر سرپوشیده آفتاب یک خیابان کاوه دارای امکانات از جمله : استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، جای پارک مناسب، سانس آزاد، حوضچه آب سرد، ایروبیک در آب، ماساژ، بوفه، حمام سنتی با هزینه جداگانه، حمام آفتاب، تونل مه، سیستم تهویه مناسب، حمام ترکی، کارتخوان، آموزش خصوصی و عمومی شنا، کافی شاپ و رختکن می باشد.

  • آدرس استخر : خیابان کاوه- بعد از ترمینال کاوه- پل جابربن انصاری- خیابان ابوریحان بیرونی- خیابان اشراق شمالی- خیابان برازنده- خیابان آل بویه جنوبی- مجتمع مسکونی برج های آفتاب
  • شماه تلفن : ۰۳۱-۳۴۵۸۹۲۰۵