شرایط ارسال کالا

مشتری گرامی ، با خرید از رفاهی تیکت کالاهای شما با بسته بندی مناسب و مطمئن ارسال خواهد شد.

تاریخ و ساعت ارسال کالا در اسرع وقت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال کالا به اصفهان 

روش 1 : پیک

در شهر اصفهان چنانچه نیاز به فوریت در تحویل کالا دارید .کالا از طریق پیک ظرف 24 ساعت فقط با پرداخت هزینه امکان پذیر است .

روش 2: ارسال به سازمان

در این روش کالاها به صورت گروهی به آدرس سازمان شما ارسال خواهد شد . لازم بذکر است ارسال با این روش زمان بر است ولی رایگان خواهد بود.


ارسال کالا به شهرستان‌ها 

روش 1 : پست

در حال حاضر پست مطمئن ترین روش ارسال است و کالاها درشرایط معمول تقریبا ظرف سه روز کاری به دست شما خواهند رسید. پوشش خسارت پست تا مبلغ 20 میلیون تومان خواهد بود.

توجه: طبق قوانین شرکت پست ارسال کالاهایی با ابعاد یا وزن غیر معمول (مانند فون و…) از طریق پست امکان پذیر نیست، لذا این اقلام با تیپاکس، باربری و … ارسال می‌شوند و هزینه ارسال بر عهده خریداران محترم خواهد بود.

روش 2: تیپاکس

در این روش کالاها بصورت پس کرایه از طریق تیپاکس ارسال می‌شوند و هزینه آن بر عهده مشتری است. پوشش خسارت تیپاکس تا مبلغ 30 میلیون تومان خواهد بود.

روش 3: باربری

ارسال کالاها بنا به درخواست شما و یا الزام به دلیل حجم و وزن بالا از طریق باربری ارسال می شوند ،که هزینه ارسال با باربری به صورت پس کرایه  بر عهده مشتری است.

روش 4: ارسال به سازمان

در این روش کالاها به صورت گروهی به آدرس سازمان شما ارسال خواهد شد . لازم بذکر است ارسال با این روش زمان بر است ولی رایگان خواهد بود.


هزینه ارسال کالاهای بازگشتی

هزینه بازگرداندن کالا در مواردی مانند ارسال کالای اشتباه یا دارای ایراد فنی تا 7 روز بر عهده رفاهی تیکت بوده و در صورتی که اشتباه در ثبت سفارش و انتخاب کالای اشتباه از سمت خریدار باشد، هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری است.


موارد نامتعارف

اگر در موارد نادر، بر اثر نوسان‌‏های بازار ارز یا اشتباه اپراتور در قیمت‌‏گذاری، سفارشی قابل تحویل نباشد، سفارش لغو شده و یا بر اساس قیمت جدید محاسبه خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارسال کالا، با شماره های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.


بستن

خبرنامه

اشتراک